Szuperélelmiszerek konyhaközelben – 35 kipróbált, könnyen elkészíthető recept

Szuperelelmiszerek

Cím: Szuperélelmiszerek konyhaközelben – 35 kipróbált, könnyen elkészíthető recept

Szerző: Vereb Adrienn
Kiadó: Kossuth Kiadó
Kiadás éve: 2016

Minden olyan alapanyagot szuperélelmiszernek nevezünk, amelyek a legnagyobb mennyiségben tartalmazzák az ember számársa szükséges tápanyagokat és vitaminokat. Amikor először megjelent ez a fogalom a különféle szakácskönyvekben, mindenki elérhetetlen, méregdrága bio élelmiszereknek gondolta őket, pedig ez egyáltalán nem igaz. Szuperélelmiszer az összes zöldség és gyümölcsféle, de a hús- és halfélék közül is bőven válogathatunk. Az édes vagy sós ízek kedvelőinek sem kell lemondaniuk semmiről. Ez a könyv akár egykomplett szuper-étrend összeállításában segít.